HAMLE’DE KURUMSAL HAYAT

Hamle Mühendislik Proje ekibi , 2002 yılından beri Endüstriyel Elektrik ve Otomasyon sektörüne yönelik projeler üretmektedir. Bu zaman içerisinde ülkemizin endüstride teknoloji kullanımı sürekli artmış, firmamız bu süreçte en güncel teknolojiyi müşterilerinin kullanımına sunmaya odaklanmış, bu yaklaşım sürekli büyüme perspektifi sağlamıştır. Zamanla Test ve ölçüm sistemleri, Robotik otomasyon uygulamaları ,kamera destekli otomasyon sistemleri gibi entegre projelerde aranan bir firma olmuştur. Şirketin ortaklık yapısı 2007 yılında oluşmuş ve bu tarihten sonra bir değişiklik olmamıştır.

2011 yılında kurumsallaşma çalışmalarını tamamlayan şirketimiz 2014 yılında büyüyen işlerine cevap vermek üzere işyerini büyüterek yeni adresine taşınmıştır.

2007 yılından beri Endüstriyel Otomasyon ve Elektrik sektörüne yönelik tedarik hizmeti vermekteyiz. Zamanla gelişen satış ve pazarlama bölümümüz endüstriyel teknolojiye yön veren yerli ve global markaların sistem entegratörlüklerini ve bayiliklerini yürütmektedir.

Sistem Entegratörü olduğumuz firmalar; Rockwell Automation, Pilz, Kuka, Cognex, Bayiliklerini yürüttüğümüz firmalar Enda, GMT, Opaş, Mucco, EAE Pano, CKS Kanal sistemleridir. Satış kanalımız ayrıca yoğunlukla kullanılan elektrik şalt ve otomasyon malzemelerini stoklu olarak tedarik hizmeti vermektedir.