Hamle Mühendislik | Kurumsal Kimlik
16310
page-template-default,page,page-id-16310,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.7,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Kurumsal Kimlik

Hakkımızda

Hamle Mühendislik Proje ekibi , 2002 yılından beri Endüstriyel Elektrik ve Otomasyon sektörüne yönelik projeler üretmektedir. Bu zaman içerisinde ülkemizin endüstride teknoloji kullanımı sürekli artmış, firmamız bu süreçte en güncel teknolojiyi müşterilerinin kullanımına sunmaya odaklanmış,bu yaklaşım sürekli büyüme perspektifi sağlamıştır.Zamanla Test ve ölçüm sistemleri, Robotik otomasyon uygulamaları ,kamera destekli otomasyon sistemleri gibi entegre projelerde aranan bir firma olmuştur. Şirketin ortaklık yapısı 2007 yılında oluşmuş ve bu tarihten sonra bir değişiklik olmamıştır.

2011 yılında kurumsallaşma çalışmalarını tamamlayan şirketimiz 2014 yılında büyüyen işlerine cevap vermek üzere işyerini büyüterek yeni adresine taşınmıştır.

2007 yılından beri Endüstriyel Otomasyon ve Elektrik sektörüne yönelik tedarik hizmeti vermekteyiz. Zamanla gelişen satış ve pazarlama bölümümüz endüstriyel teknolojiye yön veren yerli ve global markaların sistem entegratörlüklerini ve bayiliklerini yürütmektedir.

Sistem Entegratörü olduğumuz firmalar ; Rockwell Automation , Pilz , Kuka , Cognex , Bayiliklerini yürüttüğümüz firmalar Enda , GMT , Opaş , Mucco , EAE Pano , CKS Kanal sistemleridir. Satış kanalımız ayrıca yoğunlukla kullanılan elektrik şalt ve otomasyon malzemelerini stoklu olarak tedarik hizmeti vermektedir.

 

Misyonumuz

Misyonumuz; İnsanın ve Eşyanın hakkını vermektir.

Müşterilerimiz,Tedarikçilerimiz , Ekibimiz ve Rakiplerimiz hakkı bizde emanet olan insanlardır.

Kaliteli Ürün / Hizmet müşterilerimizin hakkıdır, Tüm çalışmalarımızda müşterilerimizin en kaliteli neticeyi bizimle almasını sağlayarak hakkını ödemek misyonumuzdur.

Kalite üreten kaliteli tüketir, projelerimizi kalitesini ispatlamış malzemeler ile hayata geçiriyoruz,bu çerçevede kalitesini Dünya çapında ispatlamış markalar ile Bayi/Entegratör olarak işbirliği yapmaktayız, Güvenilirliğimiz bize kaliteli ürünleri sağlayan Tedarikçilerimizin hakkıdır,bu güvenilirliliği sürekli kılmak misyonumuzdur

Kalite ancak mutlu insanlar ile üretilir, Ekibimiz yürüttüğü işleri  ihtiyaç duydukları en uygun ekipmana ulaşarak yapıyorlar, kullanışlı ekipman,huzurlu bir çalışma ortamı,insanı yaklaşım Personelimizin hakkıdır bu çalışma şartlarını sağlamak misyonumuzdur.

Daha iyi arayışını tetikleyen en önemli araç rekabettir ve sektör rakiplerimiz daha iyiyi aramamıza vesile olan paydaşlarımızdır. her işin daha iyisinin nasıl yapılacağını bizde görmeyi rakiplerimizin bizdeki hakkı olarak görüyoruz, bu hakkı yerine getirmek üzere yaptığımız her işte daha iyisine ulaşmak misyonumuzdur.

Eşyanın hakkı layıkı ile verimli şekilde kullanılmaktır,kullandığı materyalin özelliklerine vakıf, işini seven, yeniliklere açık ekibimiz bu bilinçle kullandığı malzemeleri tüm özelliklerinden faydalanmak amacını güderek projelerini geliştirir.

Fatih Sultan Mehmet bir gün Tebdil-i kıyafet bir esnafı ziyaret etti ve bu esnaf yan komşusunun siftah yapmadığını belirtip oraya yönlendirdi, İnsanın hakkını verdi.

Fatih Sultan Mehmet bir gün Tebdil-i kıyafet bir esnafı ziyaret ederek fincan takımı bakıyordu, ben solağım dediğinde esnaf raftan yeni bir takım çıkardı,halbuki bu takımda öncekinin aynısı idi ama bu sefer fincanı solak tutmaya uygun şekilde tutarak taktim etti, Eşyanın hakkını verdi.

İnsanın ve Eşyanın hakkını veren sanayici ve hizmet erbabı ile milletimizin tekrar Dünyaya yön vereceğine yürekten inanıyoruz.

 

Vizyonumuz

Teknolojiyi takip eden değil, üreten ve geliştirdiği teknolojiler ile takip edilen firma olma vizyonu ile çalışmaktayız.

Gelişen teknolojiyi takip ederek müşterilerine  sunma perspektifini aşarak teknoloji geliştiren,yenilikçi uygulamalara imza atarak takip edilen firma vizyonu ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz

Hamle Mühendislik kuruluşundan beri sürekli büyümektedir, şüphesiz bunda gelişen teknolojiyi sürekli takip etmesi ve müşterilerinin istifadesine sunması etkili olmuştur, firmamız 2014 yılında aldığı kararlar ile Teknoloji takibinden teknoloji üretimi vizyonuna geçişi benimsemiş ve bu vizyon ile yapılanmasını revize etmiştir.

 

 

 

 

 

HAMLE MÜHENDİSLİK OTOMASYON ELEKTRİK LTD. ŞTİ.